Linnud-loomad talvepäeval

Talv 2009

Kose kandis on harrastusornitoloog Peep Veedla linde toitnud oma koduaias kümmekond aastat. Siin on üles seatud palju erinevailmelisi, nii klassikalisi linnutoidumaju kui moodsaid toiduautomaate. Ka lindudele pakutavat toitu on mitmesugust. Haaviku talu toitmisplatsil toimuvat on kajastanud telesaated Tasakaal, Osoon ning Maahommik, samuti mitmed trükiväljaanded. Nüüd avaneb võimalus linnulinnakut ja selle külalisi oma silmaga näha ning kuulata asjakohaseid õpetusi, kuidas sulissõpradele karmid talvepäevad talutavamaks muuta. Peremehelt on hiljuti ilmunud õpetlik raamat „Lindudega sõbraks“, mille saab tagasiteel auhinnaks mõni tähelepanelikum reisikaaslane.

Seejärel ootab meid suur seltskond toredaid karvaseid ja sulelisi Tuhala Nõiakaevu lähistel: sõbralikud suksud, sarvilised sikud-sokud, villakandjad uted, uudishimulikud jänkud, sümpaatsed notsud, kaval reinuvader, uhked paabulinnud ja faasanid ning hulk teisi toredaid elukaid – siin on terve loomaaed ja eks elus asi on ikka kõige parem asi!
Saame siis nendega tuttavaks, on igaühel neil oma harjumused ja viguridki, mitmetele teeme pika pai ja võib-olla näeb nii mõnigi meist uusi sõpru veel magusas unenäoski.

Õpperetke kestvus 4 tundi.
Hind õpilasele, kui rühmas on 45 last 140 krooni, kui rühmas on 30 last 190 krooni.
Hinnad on arvestatud Tallinnast lähtuvalt. Mujalt tulijatele arvestame hinna personaalselt.
Hinna sees linnulinnaku ja Polli loomaaia külastus, reisijuhi teenused ning bussitransport.

Tellimine:
MTÜ Loodusring
Telefon 607 0045
info@loodusring.ee
www.loodusring.ee